Tři roky od vydání "Ležím v tvé blízkosti": Videoklip má 7 milionů views

16. ledna 2015 v 19:59 |  Aktuality
Může se to zdát neuvěřitelné, ale od vydání videoklipu "Ležím v tvé blízkosti" právě dnes, 16. ledna, uplynuly již tři roky. Ještě neuvěřitelnější je pak počet zhlédnutí, které uvádí Lipův YouTube kanál: video k hitu s Debbi už totiž nastřádalo přes 7 milionů přehrání!

Právě "Ležím v tvé blízkosti" lze považovat za jeden ze zásadních milníků Lipovy kariéru. Po dvou deskách s BPM se totiž tehdy Lipo poprvé výrazněji prosadil sólově a nastartoval tak úspěšnou éru debutu "Víc než hudba". Z něho poté vzešel i další klip s více než milionem přehrání "V temnotě".

Písnička je jedním ze dvou Lipových #1 hitů v hitparádě nejhranějších cz/sk singů v našich rádiích podle IFPI (tím druhým byla o rok později spolupráce s Kateřinou Marií Tichou "Do města přišla zima", která shodou okolností také slaví narozeniny - od vydání lyric videa na YouTube uplynuly dnes přesně dva roky). Na jeho koncertech patří dodnes k nejžádanějším a Lipo s ní ve speciálním medley vystoupil spolu s Debbi i Kateřinou Marií Tichou před dvěma lety na Cenách Anděl. Loni v létě ji pak zpíval zaplněnému Václavskému náměstí v Praze při Mattoni Koktejl festivalu.

Za poslech stojí určitě i akustická verze, která zazněla třeba v pořadu Rádia City a poté byla zaznamenána i na akustickém koncertě Debbi v Retro Music Hall, který vyšel na CD a DVD.

Opomenout bychom neměli, že kromě Lipa je na singlu autorsky podepsán také beatmaker ODD a producent Martin Ledvina.

Všechno nejlepší, "Ležím v tvé blízkosti"!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který song z alba "O duši" se vám líbí nejvíc?

O duši - Prolog 7% (156)
Město, co spí 8.1% (181)
Hlubiny 7.3% (163)
Kruhy 34.2% (761)
Vím, že jsi tam někde 6.6% (148)
Sen 3% (67)
Plameny 4% (90)
Poslední údolí 2.5% (56)
Všechno má svůj čas 9.3% (207)
O duši - Epilog 3.5% (78)
Pořád jen to svoje 14.4% (321)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama