Lipo v hitparádách 23. týden 2014

8. června 2014 v 13:36 |  Hitparády
Také tento týden boduje Lipo s dvojicí aktuálních singlů a novým albem "O duši" v několika hitparádách. Jejich přehled naleznete níže. Za případnou podporu v některých z nich vám patří dík.

"Kruhy"


Evropa 2 Music Chart - duet "Kruhy" s Yannou je v hitparádě Evropy 2 už třetím týdnem na nejvyšší příčce. Zatím tedy ani jednou nenašel přemožitele. V pořadí může strávit celkem sedm týdnů, do následujícího kola můžete hlasovat jednou denně až do úterního poledne.

Óčko Chart - videoklip byl nově nasazen do Óčko Chart, kde přitom ještě před týdnem bodoval singl "Město, co spí". Ten se ale musel po pěti týdnech se žebříčkem rozloučit, a tak může jeho místo zaujmout skladba "Kruhy". Uvidíme, zda si povede také tak dobře jako "Město, co spí", které se v žebříčku hned čtyřikrát z pěti kol umístilo na stupních vítězů, přičemž jednou i vyhrálo.

IFPI - co se týče hranosti v rádiích, v aktuálním kole si singl pohoršil z 63. na 65 místo v Top 100 nejhranějších skladeb v našem éteru, mezi českými a slovenskými písněmi klesá o jednu pozici, a to z 15. na 16. pozici.

iTunes - song "Kruhy" můžete pořídit na iTunes.

"Město, co spí"T-Music Chart - singl dovršil v internetové hitparádě T-Music plný počet sedmi kol, a pořadí proto musí opustit, Loučí se z velmi dobrého čtvrtého místa.

Spin Rádio - pro singl lze třikrát denně hlasovat i na Spin Rádiu, kde se v hitparádě drží už od svého vydání.

iTunes - singl "Město, co spí" je také ke koupi na iTunes.

Další žebříčky:

"O duši"


IFPI - Lipova druhá deska "O duši" je ve třetím týdnu prodeje jedenadvacátou nejprodávanější na českém trhu. Oproti předchozímu týdnu klesá o devět míst.

Album můžete pořídit digitálně přes iTunes nebo fyzicky v Bontonlandu. Exkluzivní možnost koupě pak máte v pražském Puma Store na Náměstí Franze Kafky poblíž Staroměstského náměstí, kde dostanete CD i triko Lipo dohromady za pouhých 300 Kč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který song z alba "O duši" se vám líbí nejvíc?

O duši - Prolog 7% (156)
Město, co spí 8.1% (181)
Hlubiny 7.3% (162)
Kruhy 34.2% (761)
Vím, že jsi tam někde 6.6% (148)
Sen 3% (67)
Plameny 4% (90)
Poslední údolí 2.5% (56)
Všechno má svůj čas 9.3% (207)
O duši - Epilog 3.5% (78)
Pořád jen to svoje 14.4% (321)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama