Lipo v hitparádách 22. týden 2014

1. června 2014 v 16:19 |  Hitparády
Také tento týden boduje Lipo se dvojicí aktuálních singlů a novým albem "O duši" v několika hitparádách. Jejich přehled naleznete níže. Za případnou podporu v některých z nich vám patří dík.

"Město, co spí"


Óčko Chart - Lipo a Ester Pavlů se v Óčko Chart udrželi celých maximálně možných pět týdnů a nyní se musí se žebříčkem rozloučit. Skladba odchází ze skvělého druhého místa, během pěti týdnů v chart se hned čtyřikrát umístila na stupních vítězů, přičemž jednou dokonce vyhrála.

T-Music Chart - také v T-Music Chart se "Město, co spí" pohybuje v popředí, aktuálně najdeme klip na čtvrtém místě. Před sebou má v této hitparádě poslední kolo, hlasovat můžete jednou denně z každého zařízení.

Spin Rádio - pro singl lze třikrát denně hlasovat i na Spin Rádiu, kde se v hitparádě drží už od svého vydání.

iTunes - singl "Město, co spí" je ke koupi na iTunes, kde mu placeným stažením můžete pomoci k umístění v pořadí nejprodávanějších digitálních singlů v Česku.

Další žebříčky:

"Kruhy"


Evropa 2 Music Chart - duet "Kruhy" s Yannou je v hitparádě Evropy 2 už druhým týdnem na nejvyšší příčce. V pořadí může strávit celkem sedm týdnů, do následujícího kola můžete hlasovat jednou denně až do úterního poledne.

IFPI - co se týče hranosti v rádiích, v aktuálním kole si singl pohoršil z 58. na 63 místo v Top 100 nejhranějších skladeb v našem éteru, mezi českými a slovenskými písněmi drží 15. místo.

iTunes - také song "Kruhy" můžete pořídit na iTunes.

"O duši"


IFPI - Lipova druhá deska "O duši" se ve svém druhém týdnu v české prodejní hitparádě umístila na 12. místě, což znamená pokles o osm pozic.

Album můžete pořídit digitálně přes iTunes nebo fyzicky v Bontonlandu. Exkluzivní možnost koupě pak máte v pražském Puma Store na Náměstí Franze Kafky poblíž Staroměstského náměstí, kde dostanete CD i triko Lipo dohromady za pouhých 300 Kč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který song z alba "O duši" se vám líbí nejvíc?

O duši - Prolog 7% (156)
Město, co spí 8.1% (181)
Hlubiny 7.3% (162)
Kruhy 34.2% (761)
Vím, že jsi tam někde 6.6% (148)
Sen 3% (67)
Plameny 4% (90)
Poslední údolí 2.5% (56)
Všechno má svůj čas 9.3% (207)
O duši - Epilog 3.5% (78)
Pořád jen to svoje 14.4% (321)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama