Album "O duši" startuje v české prodejní hitparádě na čtvrtém místě

20. května 2014 v 10:58 |  Hitparády
Lipovo nové album "O duši" startuje tento týden jako novinka v oficiální české prodejní IFPI hitparádě. Deska se v pořadí padesáti nejžádanějších alb umístila jako čtvrtá nejprodávanější.

V porovnání s Lipovým debutem "Víc než hudba" se jedná o start o jedno místo horší. Předchozí deska tehdy začínala jako třetí nejprodávanější, před ní byli jen Tomáš Klus a Madonna. Shodou okolností právě Klus boduje na prvním místě i tentokrát, a to se svým březnovým počinem "Proměnamě".

Druhé místo patří Haně Zagorové a novince "Vyznání" a bronz sebral Ondřej Brzobohatý se svou prvotinou "Identity".

Lipo yvdal svou druhou řadovku v týden, kdy se na trhu objevila spousta nových desek, takže čtvrté místo je v této konkurenci velmi pěkný výsledek. Za sebou kolekce "O duši" nechala třeba posmrtnou novinku Michaela Jacksona (10. místo) nebo Michala Hrůzu s deskou "Den" (15.).

Všem fanouškům, kteří podpořili desku koupí, ať už fyzicky nebo digitálně, patří velký dík.
Album si budete moci zakoupit také na release party, která proběhne ve středu 21. května v pražském Puma Storu na Staroměstském náměstí.

V rádiové hitparádě IFPI pak boduje také singl "Kruhy". Ten si tentokrát v Top 100 nejhranějších písní v našem éteru polepšil o jedno místo z 59. na 58. pozici, naopak v souběžně běžícím žebříčku Top 50 cz/sk nejhranějších skladeb klesá ze čtrnáctky na patnáctku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama