Videoklip "Do města přišla zima" slaví rok od vydání a dosáhl milionu zhlédnutí

12. března 2014 v 8:00 |  Aktuality
Videoklip k loňskému hitu "Do města přišla zima" s hostující Kateřinou Marií Tichou se dočkal ročního výročí od své premiéry. Vizuál byl nejprve 11. března představen exkluzivně čtenářům serveru iDnes.cz, následující den byl poté uveden i na YouTube. Shodou okolností to bylo ve stejný den, kdy se singl poprvé probojoval na první místo IFPI hitparády padesáti nejhranějších cz/sk skladeb v našich rádiích. V čele poté song vydržel celé tři týdny.

Zároveň s ročním výročím se klipu podařilo dosáhnout překonání jednoho milionu zhlédnutí na YouTube. Snímek si dlouho držel konstantně vysokou sledovanost, podle IFPI hitparády sledující počet přehrání domácích klipů na YouTube byl v jednu chvíli dokonce čtvrtým nejpopulárnějším tuzemským videem, v Top 20 strávil klip celkem 45 týdnů.

"Do města přišla zima" se tímto výkonem stává Lipovým druhým milionovým klipem, tím prvním byl pochopitelně těžko dostižitelný vizuál k megahitu "Ležím v tvé blízkosti", který má již okolo 5, 5 milionu views. Brzy však Lipovu sbírku videoklipů s milionem přehrání na kontě rozšíří i loňský snímek "Pořád jen to svoje", který již nastřádal 965 tisíc zhlédnutí, a daleko od této cifry už není ani klip "V temnotě" (cca 950 tisíc).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama