FanBlog LIPO slaví své druhé narozeniny

11. února 2014 v 0:00 |  Special
Dnes jsou to přesně dva roky, co byl 11. února 2012 založen FanBlog LIPO. Za tu dobu prošel několika změnami, to hlavní však zůstává: snaží se přinášet fanouškům všechny novinky, které se kolem Lipa a jeho tvorby dějí.

Blog začínal svou činnost jako čistě fanouškovská iniciativa, nyní však již dlouhodobě vychází ze spolupráce s Lipem. Nejprve se soustředit pouze na zprostředkování novinek, postupně však přibývaly nové sekce. Dnes tak mohou návštěvníci kromě aktuálních informací sledovat také průběžně aktualizovaný seznam koncertů, a to včetně archivu proběhlých akcí. Najdou tu také rozsáhlou fotogalerii nebo stále doplňovanou Lipovu biografii.

Dosud největší rekonstrukce blogu proběhla 16. června loňského roku, kdy byla stránka přenastavena do současného žlutočerného kabátu a uskutečnila se řada inovací.

Cílem je samozřejmě udržovat blog ve stále aktuálním stavu, a také se pokoušet ho zdokonalovat. Další vylepšení nebo rozšíření tak do budoucna rozhodně nejsou vyloučeny.

Činnost blogu bude určitě pokračovat i nadále. Všem návštěvníkům tedy patří velký dík, a zároveň jsou zváni, aby se sem nadále vraceli.

Další, již třetí rok blogu, totiž bude sledovat hlavně události kolem Lipovy blížící se druhé studiové desky, s jejíž přípravou se momentálně finišuje. Těšme se tedy na tuto novou etapu Lipovy kariéry.

Milovníci statistik najdou níže v celém článku ještě pár číselných údajů vztahujících se k druhému roku blogu.Během druhého roku blog navštívilo dohromady 16 257 čtenářů. Nejvyšší denní návštěvnost padla 16. června 2013, kdy se na tehdejší nový kabát blogu přišlo podívat 251 návštěvníků.

Na blogu vyšlo za posledních dvanáct měsíců celkem 268 článků. Nejčtenějším z nich byl článek s premiérou videoklipu "Pořád jen to svoje", úplně nejčastěji navštěvovanou stránkou však byla fotogalerie, do které nahlédlo celkem 3 408 návštěvníků. Na druhém místě skončil přehled aktuálních koncertů, kam zavítalo 2 781 lidí. Velký zájem byl také o Lipovu biografii, kterou si za poslední rok přečetlo 2 601 čtenářů.

Nejvíce čtenářů chodí z Prahy (za uplynulý rok jich bylo 4 036, tedy 24,83%), na druhém místě je podle statistik s počtem 1 673 návštěv (10,29%) Plzeň a na třetím s cifrou 1 336 návštěv (8,22%) Liberec. Dohromady se na zde za posledních 365 dní vystřídali čtenáři ze 489 různých měst, včetně těch zahraničních jako Las Vegas, New York, Melbourne, Stockholm, Řím, Paříž, Liverpool nebo Athény.

Z hlediska zemí je logicky na prvním místě Česká republika s počtem 15 377 návštěv (94, 59%), na druhém Slovensko (395 návštěv, 2,43%). Třetí místo pak obsadili USA, jejichž podíl na návštěvnosti blogu činil zásluhou celkového počtu 44 návštěv 0,27%. Celkem si za poslední rok stránku otevřeli lidé v 39 zemích světa, ve statistikách jsou zastoupeny všechny kontinenty. Mezi nejexotičtější země, kde byl blog navštíven, patří třeba Mauricius, Kongo, Taiwan nebo Indonésie.

Všem návštěvníkům, ať z Česka nebo z jiných zemí, tedy patří ještě jednou velký dík za přízeň.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama