Hit "Do města přišla zima" se umístil ve výroční hitparádě Evropy 2

26. prosince 2013 v 20:03 |  Hitparády
Duet "Do města přišla zima" Lipa a Kateřiny Marie Tiché zažil začátkem roku mimořádně úspěšné období, během něhož si podmanil celou řadu nejrůznějších hitparád - od těch rádiových, přes internetové, až k žebříčkům hudebních televizí. Skvěle si zimní song vedl také v hitparádě největšího českého rádia - Evropy 2. Singl se tehdy na medailových pozicích udržel celých sedm týdnů, a logicky se tak umístil i ve výročním žebříčku, který zohledňuje přízeň fanoušků za celý rok 2013.

Výběr pětadvaceti nejúspěšnějších hitů roku byl sestaven na základě celkového počtu hlasů, které posluchači jednotlivým skladbám letos naposílali. Píseň "Do města přišla zima" se v roce 2013 umístila na celkové 11. příčce.

Podle pravidel hitparády se ve výročním žebříčku mohly umístit pouze skladby, které vydržely v žebříčku celých maximálně možných sedm kol. Právě kvůli tomuto omezení se ve finálním pořadí neobjevil aktuální singl "Pořád jen to svoje", jenž zatím v hitparádě strávil pět kol a dvě další má ještě před sebou. Vzhledem k tomu, že song během pěti kol zatím pokaždé zvítězil, zcela jistě by se umístil na předních pozicích i ve výročním kole.

Příští týden již znovu proběhne klasické kolo, do kterého můžete skladbu "Pořád jen to svoje" opět podpořit. Hlasovat pro Lipa je možné jednou denně až do úterního poledne kliknutím na níže přiložený odkaz. Děkujeme za vaší podporu, a to za celý letošní rok.

HLASUJ PRO LIPA DO EVROPA 2 MUSIC CHART


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama