Lipo v hitparádách 46. týden 2013

17. listopadu 2013 v 15:28
I tento týden můžete pro Lipův nejnovější song "Pořád jen to svoje" zahlasovat v několika hitparádách, jejichž přehled naleznete níže. Za případnou podporu děkujeme.

Evropa 2 Chart - song "Pořád jen to svoje" byl tento týden nasazen do hitparády největší české rádiové stanice, tedy Evropy 2. Hlasování do zdejší hitparády probíhá do úterního poledne, zaslat můžete jeden hlas denně.

HLASUJ DO EVROPA 2 CHARTÓčko Chart - v Óčko chart si videoklip ve svém třetím týdnu polepšil ze šestky až na stupně vítězů, bronzem vyrovnává Lipo své nejlepší umístění. Do dalšího kola hlasujte každý den až do úterních deseti hodin dopoledne.

HLASUJ DO ÓČKO CHART


MTV Wishlist - v hitparádě MTV WIshlist si video "Pořád jen to svoje" pohoršilo z 8. na 9. příčku. V žebříčku známé hudební televizní stanice se Lipo drží už dlouhých osm týdnů, dohromady může v hitparádě strávit maximálně deset kol. Hlasování běží do středečního poledne a podpořit Lipa je možné jednou denně.

HLASUJ DO MTV WISHLIST


T-Music Chart - po sedmi týdnech se Lipův aktuální klip s hitparádou T-Music Chart loučí. Během sedmi kol v žebříčku se celou dobu udržel v první čtveřici, hned čtyřikrát z toho bylo medailové umístění. Ve svém posledním se "Pořád jen to svoje" probojovalo na třetí pozici. Díky za podporu singu během celého jeho pobytu v žebříčku.

IFPI - v šestém týdnu v české rádiové hitparádě IFPI si song "Pořád jen to svoje" v žebříčku padesáti nejhranějších tuzemských sladeb polepšil o osm míst. Atuální 31. příčka znamená pro skladbu nové maximum.

Další hitparády:

+ HVĚZDA INTERNETU 2013

Lipa můžete podpořit také v anketě Hvězda internetu 2013, která je podruhé vyhlašována v rámci ankety Český Slavík Mattoni. V soutěži zaznamenal Lipo v posledních dnech velký nárůst popularity a dle počtu "Likes" patří momentálně k nejúspěšnějším. Hlasování končí už dnes (v neděli 17. listopadu) o půlnoci. Podrobnosti najdete ve starším článku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama