5 000 000 zhlédnutí pro "Ležím v tvé blízkosti"

9. září 2013 v 21:01 |  Aktuality
16. ledna 2012 vyšel singl "Ležím v tvé blízkosti", ve kterém Lipovi zahostovala zpěvačka Debbi. Skladba produkovaná ODDem a Martinem Ledvinou se stala průlomovým hitem jeho kariéry a otevřela mu mnoho dveří. Nyní se videoklip k úspěšnému songu dočkal překonání hranice pěti milionů zhlédnutí na YouTube.

Zdá se to až neuvěřitelné, ale od zveřejnění videa uplynulo již téměř dvacet měsíců. V podstatě ihned po vydání se klip začal rychle šířit mezi posluchače, první milion překonal ji po dvou měsících od uvedení na internet. Singl se úspěšně zabydlel v českých rádiích a v červnu 2012 se dokonce stal nejhranější skladbou v domácím rádiovém éteru. Ve vysílání některých rádií se drží dodnes, stále jej můžete zaslechnout například v programu Evropy 2.

Kromě rádií sklidil hit "Ležím v tvé blízkosti" úspěch také na hudební televizi Óčko, kde byl vyhlášen jako pátý nejhranější videoklip za celý rok 2012. Song se dočkal také výrazných výsledků téměř ve všech komerčních hitparádách, v jednu chvíli byl také mezi třemi nejžádanějšími písněmi na českém iTunes.

V únoru letošního roku získalo video nominaci na Óčko Hudební ceny 2012, a to v kategorii Videoklip roku. Dvě nominace si Lipo odnesl z Hudebních Cen Evropy 2, které se letos konaly poprvé. V kategorii zpěvák roku skončil celkově na 3. místě. Vítěznou trofej mu spolupráce s Debbi vynesla v rámci předávání výročních cen OSA v červnu letošního roku, kde zvítězil v kategorii Nejlepší mladý autor populární hudby.

Nejúspěšnější skladba z Lipovy první desky "Víc než hudba" mu získala důležitou půdu pod nohama pro další rozvoj sólové kariéry, bez ní by totiž těžko oslovil i posluchače mimo hiphopový žánr. Každý úspěch však v sobě skrývá také odvrácenou tvář v podobě nepřejícnosti a závisti některých jedinců, čehož si Lipo užil pnými doušky. Zůstal však stát pevně nohama na zemi a jak už jistě všichni víte - jede si pořád jen to svoje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama