"Ležím v tvé blízkosti" stále v rotacích Evropy 2

18. srpna 2013 v 13:26 |  Aktuality
V momentě, kdy interpret představuje veřejnosti novou skladbu, nikdy nemůže s jistout říci, zda bude úspěšná. Někdy se síla hitu pozná již velmi brzy po uvedení na trh, nejlépe se však úspěšnost písně ukáže až v dlouhodobém časovém horizontu. Po více než roce a půl od představení duetu "Ležím v tvé blízkosti" s Debbi je jasné, že právě tato skladba se stala trvanlivou součástí českého rádiového éteru. I po takto dlouhé době totiž song stále téměř každý den hraje největší české rádio Evropa 2 (výpis rotací za poslední dny viz níže).

Nejde však jen o hranost v rádiích. K duetu se pořád vracejí i posluchači, na YouTube jeho sledovanost stále roste a v současnosti již překročila 4 930 000 zhlédnutí. Překonání pětimilionové hranice je zřejmě otázkou několika týdnů. Singl se stále prodává také na českém iTunes, kde je v tuto chvíli sice na zanedbatelné 305. příčce, přesto je pozoruhodné, že si ho ještě po takto dlouhé době někdo koupí. Výpis z iTunes naleznete opět níže.

Dosažené úspěchy jistě potěší, ale je potřeba nestát na místě a kráčet dál. Proto Lipo již brzy představí nový kousek ze své tvorby, tentokrát však zřejmě bude mířit do trochu jiných vod, než do těch rádiových. Mixtape na podzim 2013, deska na jaře 2014 = nová Lipo hudba již brzy!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama