Co říkají ATMO Music v rozhovorech o Lipovi

28. července 2013 v 19:19 |  Aktuality
Pánové z formace ATMO Music, tedy Beef a ODD, vydali před nedávnem nový videoklip k písni "Fáma", který jim zrežíroval Lipo. Ten jim obecně velmi pomáhá při přípravách jejich první desky, kterou by ještě letos rádi vydali. Logicky se tak i o Lipovi mluvilo v rozhovorech, které ATMO Music poskytli serverům HipHopStage.cz a BBarák.cz.

Výběr z rozhovorů - otázky týkající se Lipa


HHS: Tak super, a co Lipova deska? Říkal jsi, že ji celou produkuješ, v jaké je to fázi?
ODD: Jde to docela rychle. Podmazy jsme měli už vybrané, Lipo má napsáno, začíná nahrávat.

HHS: Jakým způsobem podmazy vznikaly? Na čem, respektive v čem všeobecně tvoříš?
ODD: Vznikaly jako každý můj nový beat. Ale snažil jsem to zase někam posunout, hodně mě v té době bavil Drake, a takový ty crunkový atmosféry. Takže je to tam dost slyšet :D Beaty dělám jako každý správný Liberečák ve Fruity loops.

HHS: A kdybys měl zmínit ještě jiná jména kromě Drake, která tě nějak ve tvé práci ovlivňují?
ODD: Kanye West mě hrozně baví, hrozně moc to posouvá. Z klasiky asi nejvíc J Dilla, Dr. Dre. Z nových jmen mě baví hodně Macklemore, Mac Miller. Ale nesnažím se kopírovat, chci být vždycky sám sebou.


BBarák: Nějakou dobu jezdíte jako support na koncertech Lipa, co jste si z téhle zkušenosti odnesli a máte nějaké zajímavé příhody, postřehy či zážitky z těchto koncertů?

ATMO Music: Zkušeností je víc než dost. Spíše jsme se naučili chovat na pódiu, nerozbrečet se, když plné náměstí nezvedne ruce a naplnili jsme se spoustou pozitivní atmosféry z jeho koncertů. Je to pro nás inspirativní!

Dále se ODD s Beefem v rozhovorech samozřejmě zmiňují i o chystaném hostování Lipa na jejich desce. Kompletní rozhovory si můžete přečíst na stránkách HipHopStage a BBarák.

TIP : Pokud máte rádi hudbu ATMO Music, můžete v pondělí 29. července zavítat na jejich pražský koncert. Upoutávku najdeš ZDE.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama