LIPO FanBlog v novém kabátě!

16. června 2013 v 12:30 |  Special
V posledních dnech prošel LIPO FanBlog několika změnami a úpravami, které mají přispět k větší přehlednosti, lepší orientaci a koneckonců i hezčímu designu. Všechny plánované změny byly dokončeny, a v tomto článku si můžete přečíst, co všechno je na Blogu nového.

Na první pohled nejviditelnější změnou je zřejmě výměna titulní fotky, která se za celou existenci blogu měnila poprvé. Ikonky Lipova Facebooku, Twitteru, YouTube, Instagramu, iTunes a Bandzone byly přesunuty z levého boxu úplně nahoru nad titulní fotku.

Změněna byla také barva nadpisů a odkazů, z fialové na svěží žlutou. Zároveň byla do této barvy stylizována i celá podoba blogu.

Pro návštěvníky, kteří Lipa nesledují pravidelně, byl zřízen Top Box - tedy levý box, ve kterém najdou všechny důležité novinky z poslední doby. Novinky se zde budou pravidelně obměňovat, aby box plnil svůj účel aktuálnosti.

Další zásadní změnou je výrazné snížení počtu článků, které se zobrazují na hlavní stránce blogu. Kvůli lepší přehlednosti se teď zobrazuje jen 5 posledních článků, dalších 20 článků z poslední doby najdete vypsáno v seznamu úplně dole. Samozřejmě dál funguje i archiv, kde si můžete najít kterýkoliv článek za celou historii blogu, shodou okolností je tento článek přesně 500. v pořadí.

Docela zásadní obnovou prošla i složka KONCERTY. Ta samozřejmě i nadále přináší přehled všech nadcházejících akcí, které jsou neustále doplňovány a aktualizovány. Kromě toho tam nově najdete i archiv proběhlých koncertů, který zahrnuje všechny vystoupení od ledna 2012. U akcí, kde je k dispozici fotogalerie nebo video, je hned vedle uveden příslušný odkaz, aby jste si mohli daný koncert připomenout. Archiv bude pochopitelně stále doplňován o další proběhlé akce.

Snad se Vám bude nová podoba blogu líbit a zachováte stránce svoji přízeň.

Pepa - správce blogu


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Společnice Společnice | Web | 17. června 2013 v 6:13 | Reagovat

krásná změna :) mám ráda kombinaci černé a žluté

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama