Klip "Do města přišla zima" v médiích

13. března 2013 v 12:25 |  Aktuality
Včera si oficiální YouTube premiéru odbyl videoklip k hitu "Do města přišla zima" Lipa a Kateřiny Marie Tiché. Umělecky pojatý černobílý videoklip sklízí zatím převážně pozitivní reakce veřejnosti.

Hodnocení 9/10 si video vysloužilo na musicserveru. "Nikdy jsem nezažil náročnější natáčení. Nejdřív mě těsně před natáčením postihla ostrá chřipka, pak nás okradli o filmovou techniku, takže se vše protahovalo a stavělo se v náš neprospěch", dodává Lipo, ale přes všechna úskalí dokázal natočit videoklip na špičkové úrovni. Na melancholický a umělecký klip s Kateřinou Mariií Tichou se vyplatilo vyčkat. Padnoucí outfity, jemné efekty a přírodní krása obou umělců vám nedovolí odtrhnout oči. Text složil sám Lipo, jenž se ujal i režie videa, za kameru se pak postavil Jakub Šimůnek.

O premiéře klipu píše také Hudební blog. Nový hitový singl se může nyní pyšnit i videoklipem v černobílém provedení, se kterým si dal rapper pořádně načas, samotný singl ale i tak dosáhl přes 400, 000 zhlédnutí na YouTube. Na melancholický a umělecký videoklip s Kateřinou Mariií Tichou se vyplatilo počkat, podle slov Lipa se jedná i o malý návrat ke starým BPM a desce "Slova". "Jako labuť na řece, uvíznul jsem v čase. Čekám, že se vrátíš, promluvíš na mě svým hlasem..."zpívá v písni "Do města přišla zima"

Další články najdete na :

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama