iDnes.cz : Liberecký raper Lipo vede hitparádu.

15. března 2013 v 22:35 |  Aktuality
Jak už jistě vítě, Lipova aktuální píseň "Do města přišla zima" je momentálně nejhranější česko-slovenskou skladbou v českém rádiovém éteru. Tohoto úspěchu si všímají i média. Poměrně obsáhlý článek vyšel třeba na libereckém iDnes.cz.

"Jako hitmaker si nepřipadám. Spíš za tím stojí systematická a kreativní práce. Asi bych lhal, že se nepřizpůsobuji tomu, aby se píseň hrála nějakým způsobem, třeba že sloka nesmí mít více než minutu a podobně. Ale jistotu, že to bude hit, nemám nikdy," říká Lipo. Celý článek si přečtěte ZDE.

V nejbližší době básník spolupráci s nějakou zpěvačkou nechystá. "Teď to nemám v plánu. Budu se věnovat spíš svým songům bez hostů. Do budoucna se ale ničemu nebráním," nevylučuje možnost spolupráce s další zpěvačkou. Teď je pro Lipa zásadní jeho nová deska, na kterou už připravuje materiál a zvažuje, kde album vydat.
To je pro změnu část dalšího článku, který naleznete na webu Českolipského deníku.

Hit "Do města přišla zima" hraje ode dneška také hudební televize Óčko, kde si dnes odbyl svoji televizní premiéru. Klip přišli Lipo s Katkou Tichou živě představit do pořadu Mixxxer, kde poté chatovali s fanoušky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama