Lipo v hitparádách 5. týden 2013 - přehled

3. února 2013 v 11:00
Také tento týden si můžete projet seznam hitparád, ve kterých momentálně boduje Lipův aktuální singl "Do města přišla zima" s Katkou Tichou.

Evropa 2 Music Chart - singl si udržel 1. místo z minulého kola, a vede tak hitparádu na Evropě 2 už druhým týdnem. Svým hlasem ho můžete podpořit do úterních 12 hodin, každý den se dá hlasovat jednou.

IFPI - také v hranosti v rádiích se skladbě "Do města přišla zima" začíná velmi dobře dařit. Aktuálně je duet 10. nejhranější cz/sk písní v našich rádiích, a to po pouhých 3 kolech v hitparádě. V absolutním pořadí všech songů mu aktuálně v hitparádě Top 100 patří 53. příčka.

Kiss Delta - song můžete podpořit také v hitparádě rádia Kiss Delta, kam byl nově zařazen. Odevzdat se dají 3 hlasy denně.

Hudební blog - další 1. místo pro Lipa, i tady si song "Do města přišla zima" uchoval prvenství z minulého kola, hlasování do dalšího týdne běží do pátku.

YouRadio - Lipův singl si stále hodně pouští posluchači inernetového YouRadio, aktuálně je 7. nejpřehrávanější, a Lipo zároveň sedmým nejposlouchanějším interpretem.

Další internetové hitparády :

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama