Startuje hlasování v anketě Žebřík 2012

1. ledna 2013 v 14:44 |  Aktuality
S příchodem nového roku nastává tradičně také čas různých hudebních anket a předávání cen. Mezi ty s nejdelší tradicí u nás patří hudební anketa Žebřík, která vznikla v roce 1992 pod hlavičkou hudebního časopisu Report.

21. ročník ankety Žebřík právě startuje, a od 1. do 31. ledna 2013 probíhá hlasování v nominačním kole. 1. února budou na základě hlasování zveřejněny nominace, z nichž následně v 2. kole hlasování vzejdou vítězové. Vyhlášení výsledků a předání cen třem nejlepším v každé kategorii je na programu 15. března 2013 v Plzni.

Podpořit v této anketě můžete také Lipa, kterého lze nominovat hned do několika kategorií - album roku (Víc než hudba), skladba roku (kterákoliv skladba z jeho alba, ale doporučeno hlasovat pro některý singl), videoklip roku (Ležím v tvé blízkosti nebo V temnotě), objev roku, případně i zpěvák roku (pomineme-li že Lipo není zpěvákem).

Po vyplnění formuláře je nutno odeslat potvrzovací SMS, která stojí 9 Kč. Jako dárek ovšem od organizátorů za odeslání hlasu dostanete poslech hudby v PC a mobilu na měsíc zdarma přes MusicJet.cz.

Nominační formulář naleznete ZDE.


Za případné hlasy pro Lipa Vám patří dík.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama