LIPO rok 2012 - část III

30. prosince 2012 v 11:58 |  Special
Ve speciálním souhrnu událostí, které se kolem Lipa děly v roce 2012, se ve třetím dílu zaměříme na 3. čtvrtletí končícího roku, tedy měsíce červenec, srpen a září.

ČERVENEC - SRPEN

V době tradiční "okurkové sezony" nebylo moc novinek ani u Lipa. Důvodem bylo hlavně dokončování diplomové práce, a následná příprava na zářijové státnice. I přes to ale Lipo poměrně hojně koncertoval, proběhla řada společných vystoupení s Debbi, a v srpnu se představil i na největším českém hip-hopovém festivalu Hip Hop Kemp v Hradci Králové.

Videoklip "V temnotě" byl v létě nasazen do hitparády T-Music Chart na Evropě 2, a kupodivu si vedl lépe než předchozí "Ležím v tvé blízkosti". Song během sedmi týdnů v hitparádě nejčastěji bral bramborové umístění, na 4. místě zakotvil hned 5x, jednou ho Vaše hlasy dostaly až na 3. místo. Ve výroční hitparádě za celý rok 2012 se song umístil na 23.místě.

Z rádií však stále ještě zněl hit "Ležím v tvé blízkosti", který ani během letních prázdnin neopustil Top 10 nejhranějších domácích písní v rádiích, kde se bez jediné přestávky držel už od února. V srpnu navíc videoklip překonal již svůj třetí milion zhlédnutí na YouTube.

16. srpna 2012 vyšla druhá sólová deska Paulieho nazvaná "V hlavní roli", na které jako host nemohl chybět ani Lipo. Jejich společný song "Barbarov" produkoval KennyRough, a v jedné skladbě se tak znovu sešla kompletní sestava BPM.
Svůj první videoklip v srpnu vydala začínající písničkárka Kateřina Marie Tichá, video "Vzpomínej" vznikalo za asistence již zkušeného režiséra Lipa, a skladba se později uchytila i v rádiích.


ZÁŘÍ

V devátém měsíci roku 2012 Lipo složil úspěšně státnice, a dokončil tak svoje vysokoškolské studium, což mimo jiné znamenalo, že se může naplno začít věnovat hudbě.

Ihned po dostudování se vrhl na režii videoklipu Debbi, pro kterou točil již třetí videoklip, tentokrát padla volba na skladbu s názvem "By My Side". Finální verze klipu byla zveřejněna v listopadu, a singl i videoklip můžete slýchat z rádií, či vidět v televizi.

Singl "Ležím v tvé blízkosti" se stále hrál, i když 25. září poprvé po sedmi měsících opustil Top 10 nejhranějších cz/sk skladeb v českých rádiích. Do té se pak ale v říjnu ještě na 1 týden vrátil. Pokračovala také série koncertních vystoupení, které Lipo spolu s Debbi absolvoval.

S remixem tracku "Neuhýbám z cesty", ve kterém hostuje slovenský rapper Supa, přišel producent WSX, který se předtím podílel třeba na zvuku songu "V temnotě".

Na poslední část shrnutí roku 2012 se můžete těšit na Silvestra, 31. prosince.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RichardZet RichardZet | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 1:21 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama